Їдемо з дитиною у вiдпустку

Як харчувати дитину подорожуючи?

Не слід годувати дитину безпосередньо перед дорогою, ліпше зробити це за 1,5-2 години до виїзду. їжа має бути легкозасвоюва­ною, не слід давати дитині пити солодкі газовані напої.

Не беріть з собою у дорогу продукти, що швидко псуються, – молочні, м’ясні, або користуйтеся сумкою-холодильником. Пере­буваючи на відпочинку, не давайте дитині їсти під час ходьби, осо­бливо на вулиці. Перед вживанням їжі та після відвідування туалету дитиною контролюйте, аби вона обов'язково вимила руки з милом. Готові страви треба вживати одразу після приготування. Намагай­теся не харчувати дитину у фаст-фудах. Ні в якому разі не купуй­те їжу на пляжі, на стихійних ринках, якщо не хочете, аби дитина потрапила до лікарні з харчовим отруєнням. Свіжі фрукти й овочі перед вживанням слід обов’язково добре вимити під проточною во­дою, а потім обдати окропом.

Якщо ваша дитина схильна до алергії, перед тим, як дати їй новий продукт, необхідно уважно прочитати його склад. Варто утри­матися від вживання продуктів, які містять барвники, консерванти. Ліпше не вживати нових, незнайомих продуктів.